Gym Master - en to pl translation catalogue (616 entries)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
pl: (Filtrowane z _MAX_ łącznych zapisów)

en: + Add Nutrition
pl: + Dodaj Nutrition

en: 1. It may take couple of minutes to set-up database.
pl: 1. Może to potrwać kilka minut, aby skonfigurować bazę danych.

en: 2. Do not refresh page after to you click on install button.
pl: 2. Nie należy odświeżyć stronę po kliknięciu na przycisk instalacji.

en: 3. You will be acknowledge with success message once after installation finishes.
pl: 3. Będziesz potwierdź komunikat o powodzeniu raz po zakończeniu instalacji.

en: 4. Click on install to complete the installation.
pl: 4. Kliknij na instalację, aby zakończyć instalację.

en: Absent
pl: Nieobecny

en: Access Right
pl: Prawo dostępu

en: Access Right Settings
pl: Prawo dostępu Ustawienia

en: Account
pl: Konto

en: Account Settings
pl: Ustawienia konta

en: Accountant
pl: Księgowy

en: Accountant Email
pl: Księgowa Email

en: Accountant List
pl: Lista Księgowy

en: Accountant Name
pl: Księgowa Nazwa

en: Accountants
pl: Księgowi

en: Action
pl: Akcja

en: Activate
pl: Aktywować

en: Activated
pl: Aktywowany

en: Activities
pl: Czynności

en: Activity
pl: Aktywność

en: Activity Category
pl: aktywny Kategoria

en: Activity List
pl: Lista aktywny

en: Activity Name
pl: aktywny Nazwa

en: Activity Title
pl: aktywny Tytuł

en: Activity Trainer
pl: Trener aktywny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Accountant
pl: Dodaj Accountant

en: Add Activity
pl: Dodaj Aktywność

en: Add Arms
pl: Dodaj Arms

en: Add Category
pl: Dodaj Kategorię

en: Add Chest
pl: Dodaj Chest

en: Add Class
pl: Dodaj klasę

en: Add Class Schedule
pl: Dodaj zajęć

en: Add Expense
pl: Dodaj kosztem

en: Add Expense Entry
pl: Dodaj Expense Entry

en: Add Fat
pl: Dodaj Fat

en: Add Group
pl: Dodaj Grupę

en: Add Height
pl: Dodaj Wysokość

en: Add Income
pl: Dodaj dochód

en: Add Income Entry
pl: Dodaj wpis dochodowy

en: Add Installment Plan
pl: Dodaj ratalnym

en: Add Instalment Plan
pl: Dodaj raty planu

en: Add Interest
pl: Dodaj Interest

en: Add Level
pl: Dodaj Level

en: Add Measurement
pl: Dodaj Pomiaru

en: Add Member
pl: Dodaj uczestnika

en: Add Membership
pl: Dodaj Członkostwo

en: Add Notice
pl: Dodaj Zawiadomienie

en: Add Nutrition Schedule
pl: Dodaj Nutrition Schedule

en: Add Payment
pl: Dodaj Płatność

en: Add Photo
pl: Dodaj zdjęcie

en: Add Place
pl: Dodaj miejsce

en: Add Product
pl: Dodaj produkt

en: Add Reservation
pl: Dodaj Rezerwacja

en: Add Role
pl: Dodaj Rola

en: Add Source
pl: Dodaj źródło

en: Add Staff
pl: Dodaj Staff

en: Add Staff Member
pl: Dodaj pracowniku

en: Add Thigh
pl: Dodaj Udo

en: Add Time
pl: Dodaj Czas

en: Add Waist
pl: Dodaj Talia

en: Add Weight
pl: dodać wagi

en: Add Workout
pl: Dodaj Workout

en: Add or Remove
pl: Dodaj lub usuń

en: Add/Remove
pl: Dodaj/Usuń

en: Add/Remove Category
pl: Dodaj / Usuń Kategoria

en: Add/Remove Event Place
pl: Dodaj / Usuń Event Place

en: Add/Remove Instalment Plan
pl: Dodaj / Usuń plan raty

en: Add/Remove Interest
pl: Dodaj / Usuń Interest

en: Add/Remove Levels
pl: Dodaj / Usuń Poziomy

en: Add/Remove Role
pl: Dodaj / Usuń roli

en: Add/Remove Source
pl: Dodaj / Usuń Źródło

en: Add/Remove Specialization
pl: Dodaj / Usuń Specjalizacja

en: Address
pl: Adres

en: Admin
pl: Administracja

en: Administrator
pl: administrator

en: Afternoon Snacks
pl: popołudniowe przekąski

en: All
pl: Wszystko

en: Amount
pl: Kwota

en: April
pl: Kwiecień

en: Arms
pl: : • ramiona

en: Arms Progress Report
pl: Ramiona Progress Report

en: Arms Report
pl: Zgłoś Arms

en: Assign Role
pl: Przypisywanie roli

en: Assign Workout
pl: Przypisywanie Workout

en: Assign to Staff Member
pl: Przypisanie do pracowniku

en: Assigned Workouts
pl: przypisane Treningi

en: Attendance
pl: OBECNOŚĆ

en: Attendance Report
pl: Obecność Zgłoś

en: August
pl: Sierpień

en: Bank Transfer
pl: Przelew bankowy

en: Bill To
pl: Rachunek do:

en: Break Fast
pl: - śniadanie

en: Calendar Language
pl: Kalendarz Język

en: Campaign
pl: Kampania

en: Campaign Tests Not Sent!
pl: Testy kampanii nie są wysyłane!

en: Campaign Tests Sent!
pl: Testy kampanii wysłana!

en: Campaign list
pl: lista kampanii

en: Cash
pl: □ Gotówka

en: Category
pl: Kategoria

en: Category List
pl: Lista kategorii

en: Centimeter
pl: Centymetr

en: Cheque
pl: Czek

en: Chest
pl: klatka piersiowa

en: Chest Progress Report
pl: Pierś Progress Report

en: Chest Report
pl: Pierś Zgłoś

en: City
pl: Miasto

en: Class
pl: Klasa

en: Class & Nutrition Schedule
pl: Ćwiczenia i Żywienia Schedule

en: Class List
pl: Lista klas

en: Class Name
pl: Nazwa klasy

en: Class Schedule
pl: zajęć

en: Class Schedules
pl: plany zajęć

en: Classes
pl: Klasy

en: Click
pl: Kliknij

en: Close
pl: Zamknij

en: Comment
pl: Komentarz

en: Compose
pl: Utwórz

en: Compose Message
pl: Napisz wiadomość

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Congratulation
pl: Gratulacja

en: Contact Information
pl: Informacje Kontaktowe

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Country
pl: Kraj

en: Cover Image
pl: Okładka

en: Create Expense Entry
pl: Tworzenie Expense Entry

en: Create Income Entry
pl: Tworzenie wpisu dochodowy

en: Current Password
pl: Obecne hasło

en: Daily Workout
pl: Codzienny trening

en: Dashboard
pl: Deska rozdzielcza

en: Database Name
pl: Nazwa Bazy Danych

en: Database Password
pl: Baza danych Hasło

en: Database Setup
pl: Konfiguracja bazy danych

en: Database Username
pl: Nazwa użytkownika bazy danych

en: Date
pl: Data

en: Date Formate
pl: Data mrówczan

en: Date Of Birth
pl: Data Urodzenia*

en: Date Picker Language
pl: Date Picker Język

en: Date of birth
pl: Data urodzenia

en: Day
pl: Dzień

en: Day name
pl: imieniny

en: Days
pl: Dni

en: December
pl: Grudzień

en: Delete
pl: Kasować

en: Description
pl: Opis

en: Dinner
pl: Kolacja

en: Discount :
pl: Zniżka

en: Display Image
pl: wyświetlanie obrazu

en: Dropped
pl: porzucone

en: Due Amount
pl: należność

en: Due Amount  :
pl: Ze względu Kwota:

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Accountant
pl: Edycja Księgowy

en: Edit Class Schedule
pl: Edycja zajęć

en: Edit Group
pl: Edytuj Grupę

en: Edit Measurement
pl: Edycja Pomiar

en: Edit Member
pl: Edytuj uczestnika

en: Edit Membership
pl: Edycja Członkostwo

en: Edit Staff Member
pl: Edycja Personel Państwa

en: Edit/Delete Measurement
pl: Edycja Usuń Pomiar /

en: Email
pl: E-mail

en: Email Setting
pl: Ustawienie email

en: Email Settings
pl: Ustawienia E-mail

en: Enable
pl: Włączyć

en: Enable Alert Mail
pl: Włącz Alert Poczta

en: Enable Sandbox
pl: Włącz Sandbox

en: End Date
pl: Data zakończenia

en: End Date
pl: Data zakończenia

en: End Time
pl: Czas zakończenia

en: Ending Time
pl: Zakończenie Czas

en: Enter Duration Number
pl: Podaj numer Duration

en: Enter Interest
pl: Wprowadź Interest

en: Enter Level
pl: Wprowadź Level

en: Enter Place Name
pl: Wpisz nazwę Place

en: Enter Role
pl: Wprowadź roli

en: Enter Source
pl: Podaj źródło

en: Enter Specialization
pl: Wprowadź specjalizację

en: Entry
pl: Wpis 2233,56

en: Error! Current password is wrong.Please try again.
pl: Błąd! Aktualne hasło jest wrong.Please spróbuj ponownie.

en: Error! Email-id already exists.Please try again.
pl: Błąd! Email-id już exists.Please spróbuj ponownie.

en: Error! Message Couldn't be Sent, Please Try Again.
pl: Błąd! Wiadomość nie została wysłana, spróbuj ponownie.

en: Error! New password and confirm password does not matched.Please try again.
pl: Błąd! Nowe hasło i Potwierdź hasło nie matched.Please spróbuj ponownie.

en: Error! Nutrition Schedule couldn't saved.Please try again.
pl: Błąd! Odżywianie Harmonogram nie mógł saved.Please spróbuj ponownie.

en: Error! Nutrition data couldn't saved.Please try again.
pl: Błąd! Dane odżywiania nie mógł saved.Please spróbuj ponownie.

en: Error! Please Select Member/Staff-Member.
pl: Błąd! Wybierz państwo / praca członkowskim.

en: Error! Record Not Saved.Please Try Again.
pl: Błąd: Ustawienia nie zapisane, spróbuj ponownie.

en: Error! Record Not Updated.Please Try Again.
pl: Błąd! Rekord nie Updated.Please spróbuj ponownie.

en: Error! Record couldn't saved.Please try again.
pl: Błąd! Rekord nie mógł saved.Please spróbuj ponownie.

en: Error! There was an error while saving,Please try again later.
pl: Błąd! Wystąpił błąd podczas zapisywania Spróbuj ponownie później.

en: Error! There was an error while updating,Please try again later.
pl: Błąd! Wystąpił błąd podczas aktualizacji, spróbuj ponownie później.

en: Error! Workout days data couldn't saved.Please try again.
pl: Błąd! W dni treningowe dane nie mogły saved.Please spróbuj ponownie.

en: Error! Workout days daya couldn't saved.Please try again.
pl: Błąd! Trening dzień Daya nie mógł saved.Please spróbuj ponownie.

en: Error! Your account not activated yet!
pl: Błąd! Twoje konto nie jest jeszcze aktywna!

en: Event Date
pl: Data wydarzenia

en: Event Name
pl: Nazwa wydarzenia

en: Event Place
pl: Miejsce wydarzenia

en: Expense
pl: Koszt

en: Expense Amount
pl: Kwota wydatków

en: Expense Entry
pl: Koszty Wejście

en: Expense Entry Label
pl: Koszty Wejście Label

en: Expense List
pl: Lista wydatków

en: Expenses
pl: Wydatki

en: Expire Date
pl: Data ważności

en: Expired
pl: Wygasł

en: Expiry Date
pl: Data wygaśnięcia

en: Fat
pl: Gruby

en: Fat Report
pl: Fat Zgłoś

en: February
pl: Luty

en: Fee Payment
pl: Wniesienie opłaty

en: Fee Payment Report By Month
pl: Opłata Płatność Sprawozdanie za miesiąc

en: Female
pl: Kobieta

en: Fields are required.
pl: Pola są wymagane.

en: Finish
pl: Koniec

en: First
pl: Pierwszy

en: First Name
pl: Imię

en: First Payment Date
pl: Data pierwszej płatności

en: Footer Text
pl: Tekst w stopce

en: Friday
pl: Piątek

en: Gender
pl: Płeć:

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generate Payment Invoice
pl: Generowanie płatności faktury

en: Go
pl: Przejdź do

en: Go Back
pl: Wróć

en: Grand Total :
pl: Łączna suma :

en: Group
pl: Grupa

en: Group Image
pl: Grupa Obrazek

en: Group List
pl: Lista grup

en: Group Members
pl: Członkowie grupy

en: Group Name
pl: Nazwa Grupy

en: Groups
pl: Grupy

en: Gym Address
pl: siłownia Adres

en: Gym Logo
pl: siłownia Logo

en: Gym Master - GYM Management Installation Wizard
pl: Siłownia Master - Kreator instalacji GYM Zarządzania

en: Gym Name
pl: siłownia Nazwa

en: Header & Footer Text
pl: Nagłówek i stopka Tekst

en: Height
pl: Wysokość

en: Height Progress Report
pl: Wysokość Progress Report

en: Height Report
pl: Zgłoś Wysokość

en: Home Town Address
pl: Home Town Adres

en: Host
pl: Serwer

en: Image
pl: Obraz

en: Inbox
pl: Skrzynka odbiorcza

en: Inbox Messages
pl: Odebrane wiadomości

en: Inches
pl: Cale

en: Income
pl: Przychody

en: Income Amount
pl: Kwota dochodowy

en: Income Entry
pl: Wejście dochodowy

en: Income Entry Label
pl: Wejście dochodowy Label

en: Income List
pl: Lista dochodowy

en: Income label
pl: etykieta dochodowy

en: Inquiry Date
pl: zapytanie Data

en: Installation Completed Successfully
pl: Instalacja zakończona pomyślnie

en: Installment Plan
pl: W ratach

en: Instalment Amount
pl: Kwota raty

en: Instalment Period
pl: Okres na raty

en: Instalment Plan
pl: Plan na raty

en: Interest
pl: Potrzeba

en: Interest Area
pl: Obszar Odsetki

en: Interested Area
pl: Interesują Area

en: Invalid username or password, try again
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło, spróbuj ponownie

en: Invoice
pl: Faktura

en: Invoice Entries
pl: faktura Wpisy

en: Issue Date
pl: Data wydania

en: January
pl: Styczeń

en: Joining Date
pl: Dołączenie Data

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: Last
pl: Ostatni

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Left Header Text
pl: Tekst Lewo Header

en: Level
pl: Poziom

en: Levels
pl: Poziomy

en: Limited
pl: Ograniczona

en: Loading...
pl: Ładowanie ...

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Logging you in
pl: Trwa logowanie

en: Login
pl: Zaloguj się

en: Login Details
pl: Szczegóły logowania:

en: Login Information
pl: Ustawienia logowania

en: Lunch
pl: Obiad

en: MailChimp API key
pl: MailChimp klucz API

en: MailChimp list
pl: lista MailChimp

en: Mailing list
pl: Lista mailingowa

en: Male
pl: Mężczyzna

en: March
pl: Marzec

en: May
pl: Maj

en: Measurement
pl: Pomiar

en: Measurement Units
pl: Urządzenia pomiarowe

en: Member
pl: Członek

en: Member Attendance
pl: Obecność państwa

en: Member Attendance Report
pl: Obecność użytkownika Zgłoś

en: Member Goal
pl: Cel państwa

en: Member ID
pl: ID Użytkownika

en: Member List
pl: Lista użytkowników

en: Member Management
pl: Członek Zarządu

en: Member Name
pl: Nazwa członka

en: Member Photo
pl: Użytkownik zdjęcie

en: Member Privacy Setting
pl: Użytkownik Ustawienia prywatności

en: Member Registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Member Type
pl: Typ użytkownika

en: Member can Message To other's
pl: Wiadomość Użytkownik może Aby nawzajem

en: Member can view other member's details
pl: Użytkownik może przeglądać dane innego użytkownika

en: Member since
pl: Członek od

en: MemberShip
pl: Członkostwo

en: Members
pl: Użytkownicy

en: Members List
pl: Lista użytkowników

en: Membership
pl: Członkostwo

en: Membership Alert Message Setting
pl: Ustawienie Członkostwo Komunikat ostrzeżenia

en: Membership Amount
pl: Członkostwo Kwota

en: Membership Category
pl: Członkostwo Kategoria

en: Membership Description
pl: Członkostwo Opis

en: Membership End Date
pl: Członkostwo Data zakończenia

en: Membership Fee
pl: Składka Członkowska

en: Membership Image
pl: Członkostwo Obraz

en: Membership Limit
pl: Limit Członkostwo

en: Membership List
pl: Lista członków

en: Membership Name
pl: Członkostwo Nazwa

en: Membership Payment
pl: Płatność Członkowska

en: Membership Payment List
pl: Członkostwo Lista Płatność

en: Membership Period
pl: Okres członkostwa

en: Membership Reminder Alert!
pl: Członkostwo Przypomnienie Alert!

en: Membership Report
pl: Członkostwo Zgłoś

en: Membership Start Date
pl: Członkostwo Data rozpoczęcia

en: Membership Status
pl: Członkostwo status

en: Membership Status Report
pl: Członkostwo Raport o stanie

en: Membership Title
pl: Członkostwo Tytuł

en: Membership Type
pl: typ członkostwa

en: Membership Valid From
pl: Członkostwo Ważny od

en: Membership by status
pl: Członkostwo statusu

en: Membership report
pl: raport Członkostwo

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Comment
pl: komunikat Komentarz

en: Message From
pl: Wiadomość od

en: Message Setting
pl: Ustawienie wiadomość

en: Message To
pl: Aby wiadomość

en: Method
pl: Sposób przygotowania

en: Mid-Morning Snacks
pl: Przedpołudniowa Przekąski

en: Middle Name
pl: Drugie Imię

en: Min
pl: min

en: Mobile
pl: Moblinosc

en: Mobile No
pl: Numer telefonu

en: Mobile No.
pl: Numer telefonu

en: Mobile Number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Month
pl: Miesiąc

en: More Information
pl: (Więcej informacji

en: Moreinfo
pl: więcej info

en: Name
pl: Imię i Nazwisko

en: New Password
pl: Nowe Hasło

en: Newsletter
pl: Biuletyn

en: Next
pl: Następny

en: No Data Found.
pl: Nie znaleziono danych.

en: No Members Assigned Yet.
pl: Brak Użytkowników Przypisany jednak.

en: No Record Found
pl: Nie znaleziona nagrania

en: No Workout assigned for today.You can add data from below.
pl: Nie Workout przeznaczono today.You można dodać dane z dołu.

en: No data available in table
pl: dane niedostępne w tabeli

en: No matching records found
pl: nie znaleziono pasujacego wyniku

en: No of Member
pl: Nie posła

en: No record added yet
pl: Nie dodano jeszcze rekord

en: No record found.
pl: Nie znaleziona nagrania.

en: No roles added
pl: Brak role dodany

en: No. of Days
pl: Ilość dni

en: None
pl: Żaden

en: Not Paid
pl: Niezapłacone

en: Not Taken
pl: Nie wzięty

en: Note
pl: Uwaga

en: Notice
pl: Powiadomienia

en: Notice Comment
pl: Wskazówki komentarz

en: Notice Detail
pl: Wskazówka Szczegóły

en: Notice For
pl: Uwaga Do

en: Notice List
pl: Lista Wskazówki

en: Notice Title
pl: Tytuł ogłoszenia

en: Notice Title
pl: Tytuł ogłoszenia

en: November
pl: Listopad

en: Number of Staff Members
pl: Liczba członków personelu

en: Nutrition Schdule List
pl: Odżywianie Schdule Lista

en: Nutrition Schedule
pl: odżywianie Schedule

en: Nutrition Schedule List
pl: Odżywianie Lista Schedule

en: October
pl: Październik

en: Office Phone Number
pl: Numer telefonu w biurze

en: Other Information
pl: Inne informacje

en: Paid
pl: Płatne

en: Paid Amount
pl: Zapłacona kwota

en: Part Paid
pl: Płatny Część

en: Partially Paid
pl: częściowo płatny

en: Password
pl: Hasło

en: Pay
pl: Zapłać

en: Payment
pl: Płatność

en: Payment By
pl: Zapłata

en: Payment History
pl: Historia płatności

en: Payment Made :
pl: Płatność zrobiona :

en: Payment Report
pl: Płatność Zgłoś

en: Payment Status
pl: Status płatności

en: Payment To
pl: Wpłaty na rzecz:

en: Payment by month
pl: Płatność za miesiąc

en: Paypal Email Id
pl: Paypal email Id

en: Paypal Payment IPN save failed to DB.
pl: Płatność Paypal IPN chyba nie DB.

en: Paypal Setting
pl: Ustawienie Paypal

en: Percentage
pl: Procent płatności

en: Personal Information
pl: Dane Osobowe

en: Phone
pl: Telefon

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Physical Information
pl: Informacje fizyczne

en: Place
pl: Miejsce

en: Place Name
pl: Nazwa miejsca

en: Please Note :
pl: Uwaga

en: Present
pl: Prezentuje

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Price
pl: Cena

en: Print
pl: Drukuj

en: Processing...
pl: Przetwarzanie ...

en: Product
pl: Produkt

en: Product List
pl: Lista produktów

en: Product Name
pl: Nazwa pracy

en: Product Price
pl: CENA PRODUKTU:

en: Product Quantity
pl: produkt Ilość

en: Products
pl: 4. Produkty

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Setting
pl: Ustawienie profilu

en: Prospect
pl: Perspektywa

en: Quantity
pl: Ilość

en: Record Date
pl: Dzień Rejestracji

en: Referred By
pl: Zaproszony przez

en: Registration completed successfully. Please Check email
pl: Rejestracja zakończyła się pomyślnie. Proszę sprawdzić e-mail

en: Reminder Before Days
pl: Przypomnienie Przed Dni

en: Reminder Message
pl: Komunikat przypomnienia

en: Report
pl: Zgłoszone

en: Reports
pl: Raporty

en: Reservation
pl: Rezerwacja

en: Reservation List
pl: Lista Rezerwacja

en: Rest Time
pl: Czas odpoczynku:

en: Result
pl: Wynik

en: Result Date
pl: wynik Data

en: Result Measurement
pl: wynik pomiaru

en: Role
pl: Rola

en: Saturday
pl: Sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Accountant
pl: Zapisz Księgowy

en: Save Activity
pl: Zapisz aktywny

en: Save Attendance
pl: Zapisz Obecność

en: Save Class
pl: Zapisz Klasa

en: Save Details
pl: Zapisz Szczegóły

en: Save Group
pl: Zapisz Grupa

en: Save Measurement
pl: Zapisz Pomiar

en: Save Member
pl: Zapisz Użytkownik

en: Save Membership
pl: Zapisz Członkostwo

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save Staff
pl: Zapisz Staff

en: Save Workout
pl: Zapisz Workout

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Select Activity
pl: Wybierz czynno

en: Select Assistant Staff Member
pl: Wybierz Assistant pracowniku

en: Select Campaign
pl: Wybierz kampanii

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Select Class
pl: Wybierz klasę

en: Select Currency
pl: Wybierz walutę

en: Select Date
pl: Wybierz Datę

en: Select Days
pl: Wybierz Dni

en: Select Duration
pl: Wybierz czas trwania

en: Select Event Places
pl: Wybierz zdarzenie Places

en: Select Instalment Plan
pl: Wybierz plan raty

en: Select Interest
pl: Wybierz Odsetki

en: Select Joining Date
pl: Wybierz Łączenie Data

en: Select Level
pl: Wybierz poziom

en: Select Member
pl: Wybierz państwo

en: Select Membership
pl: Wybierz Członkostwo

en: Select Nutrition to add on selected days
pl: Wybierz Nutrition, aby dodać wybrane dni

en: Select Product
pl: Wybierz produkt

en: Select Record Date For Today Workout
pl: Wybierz Record Data W dniu dzisiejszym treningu

en: Select Result Measurement
pl: Wybierz wynik pomiaru

en: Select Source
pl: Wybierz źródło

en: Select Staff Member
pl: Wybierz pracowniku

en: Select Time
pl: Wybierz Czas

en: Select list
pl: Wybierz listę

en: Select workout activity to add on selected days
pl: Wybierz aktywność treningu, aby dodać wybrane dni

en: Sell Product
pl: sprzedają produkt

en: Sell Records
pl: Sprzedawaj Records

en: Send Capmaign
pl: Wyślij Capmaign

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send Test Mail
pl: Wyślij wiadomość testową

en: Sent
pl: Wysłane

en: Sent Messages
pl: Wysłane wiadomości

en: September
pl: Wrzesień

en: Set Language to RTL
pl: Ustaw język RTL

en: Sets
pl: Zestawy

en: Setting
pl: Oprawa

en: Settings
pl: Ustawienia

en: ShortCodes For Notification Mail Message
pl: Skróconych dla poczty powiadomienie o wiadomości

en: Show _MENU_ entries
pl: Pokaż wpisy _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
pl: Pokazuje od 0 do 0 z 0 wpisów

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
pl: Pokazuje _START_ do _END_ wpisów _TOTAL_

en: Sign Up Fee
pl: Zapisz się opłatę

en: Sign out
pl: Wyloguj się

en: SignUp Fee
pl: Zapis Opłata

en: Signup Fee
pl: Opłata za rejestrację

en: Sorry, Your account is expired.
pl: Niestety, Twoje konto wygasło.

en: Source
pl: Źródło

en: Source List
pl: Lista źródeł

en: Specialization
pl: Specjalizacja

en: Staff Attendance
pl: personel Obecność

en: Staff Attendance Report
pl: Personel Obecność Zgłoś

en: Staff Attendance, Date
pl: Personel Widownia, Data

en: Staff List
pl: Lista pracowników

en: Staff Member
pl: Obsługa

en: Staff Member Email
pl: Email pracowniku

en: Staff Member Name
pl: Nazwa pracowniku

en: Staff Member can view own trainee member's details
pl: Personel Użytkownik może wyświetlić szczegóły własnego Trainee użytkownika

en: Staff Members
pl: Pracownicy

en: Staff Name
pl: personel Nazwa

en: Start Date
pl: Data rozpoczęcia

en: Start From
pl: Start:

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Starting Time
pl: Czas startu

en: Starting Year
pl: Począwszy od roku

en: Status
pl: Statusy

en: Step-1 Add Workout
pl: Krok 1 Dodaj Workout

en: Step-2 Save
pl: KROK-2 Zapisz

en: Step-2 Save Workout
pl: Krok 2 Zapisz Workout

en: Store
pl: Sklep

en: Store & Products
pl: Magazyn & Produkty

en: Strat Date
pl: Strat Data

en: Subject
pl: Przedmiot

en: Subscription History
pl: Subskrypcja Historia

en: Subtotal :
pl: Razem

en: Success
pl: Sukces

en: Success! Accountant Deleted Successfully.
pl: Powodzenie! Księgowa została usunięta.

en: Success! Activity Successfully Assigned.
pl: Powodzenie! Aktywny prawidłowo ustawione.

en: Success! Activity Unassigned Successfully.
pl: Powodzenie! Aktywny nieprzypisane pomyślnie.

en: Success! Api Key Saved successfully.
pl: Powodzenie! Klucz API zapisane.

en: Success! Api Key Updated successfully.
pl: Powodzenie! Klucz API Aktualizacja pomyślnie.

en: Success! Attendance Saved Successfully.
pl: Powodzenie! Obecność zapisany pomyślnie.

en: Success! Group Added Successfully.
pl: Powodzenie! Grupa pomyślnie dodana.

en: Success! Mail Synchronize Successfully Done.
pl: Powodzenie! Poczta Synchronizacja udało się zrobić.

en: Success! Member activated successfully.
pl: Powodzenie! Użytkownik aktywowane pomyślnie.

en: Success! Message Deleted Successfully.
pl: Powodzenie! Wiadomość została usunięta.

en: Success! Message Sent Successfully.
pl: Powodzenie! Wiadomość wysłana pomyślnie.

en: Success! Password Updated Successfully
pl: Powodzenie! Hasło zostało zaktualizowane

en: Success! Payment Added Successfully.
pl: Powodzenie! Płatność pomyślnie dodana.

en: Success! Payment Record Deleted Successfully.
pl: Powodzenie! Płatność Rekord został pomyślnie usunięty.

en: Success! Payment Successfully Completed.
pl: Powodzenie! Płatność pomyślnie zakończony.

en: Success! Record Deleted Successfully
pl: Powodzenie! Rekord został pomyślnie usunięty

en: Success! Record Deleted Successfully Updated.
pl: Powodzenie! Rekord został usunięty pomyślnie zaktualizowane.

en: Success! Record Deleted Successfully.
pl: Powodzenie! Rekord został pomyślnie usunięty.

en: Success! Record Saved Successfully
pl: Powodzenie! Rekord zapisany pomyślnie

en: Success! Record Saved Successfully.
pl: Powodzenie! Rekord zapisany pomyślnie.

en: Success! Record Saved Successfully.Please login again to see changes.
pl: Powodzenie! kolejny rekord zapisany Successfully.Please zalogować, aby zobaczyć zmiany.

en: Success! Record Successfully Saved.
pl: Powodzenie! Rekord zapisane.

en: Success! Record Successfully Updated.
pl: Powodzenie! Rekord został pomyślnie zaktualizowany.

en: Success! Record Updated Successfully
pl: Powodzenie! Rekord pomyślnie zaktualizowane

en: Success! Record Updated Successfully.
pl: Powodzenie! Rekord pomyślnie zaktualizowane.

en: Success! Settings Saved Successfully.
pl: Powodzenie! Ustawienia zostały zapisane.

en: Success! Settings Saved successfully.
pl: Powodzenie! Ustawienia zostały zapisane.

en: Success! Staff Member Deleted Successfully.
pl: Powodzenie! Personel Użytkownik został pomyślnie usunięty.

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Supplier Name
pl: Nazwa Dostawcy _____________________________________________________________________

en: Sync Mail
pl: Synchronizacja poczty

en: System Language
pl: systemu językowego

en: System Name
pl: Name System

en: System Setting
pl: Ustawienia systemu

en: System Settings
pl: Ustawienia systemowe

en: TO
pl: DO

en: Take/View Attendance
pl: Take / Zobaczyć Obecność

en: Test Email
pl: Test E-mail

en: There is not enough data to generate report
pl: Nie ma wystarczających danych, aby wygenerować raport

en: There is not enough data to generate report.
pl: Nie ma wystarczających danych, aby wygenerować raport.

en: Thigh Progress Report
pl: Udo Progress Report

en: Thigh Report
pl: udo Zgłoś

en: Thing
pl: rzecz.

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Time
pl: Czas

en: Title
pl: Tytuł

en: To
pl: Do

en: Total
pl: Łącznie

en: Total Amount
pl: Kwota ogółem

en: Total Group Members
pl: Suma Członkowie grupy

en: Trial End Date
pl: Trial Data zakończenia

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Unlimited
pl: 0 = bez ograniczeń

en: Unpaid
pl: Nie zapłacony

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Version
pl: Wersja

en: View
pl: Zobacz

en: View Activity
pl: Zobacz aktywność

en: View Attendance
pl: Zobacz Obecność

en: View Measurement
pl: Zobacz Pomiar

en: View Member
pl: Zobacz publiczny

en: View Nutrition
pl: Zobacz Nutrition

en: View Nutrition Schedule
pl: Zobacz harmonogram Odżywianie

en: View Workout
pl: Zobacz Workout

en: View Workouts
pl: Zobacz Treningi

en: Waist
pl: Talia

en: Waist  Progress Report
pl: Waist Progress Report

en: Waist Report
pl: waist Zgłoś

en: Wednesday
pl: Środa

en: Week
pl: Tydzień

en: Weight
pl: Waga

en: Weight Progress Report
pl: Waga Progress Report

en: Weight Report
pl: Waga Zgłoś

en: Workout
pl: Trening

en: Workout Daily
pl: Codzienny trening

en: Workout List
pl: Lista Workout

en: Workout Logs
pl: Dzienniki treningowe

en: Workouts
pl: treningi

en: Year
pl: Rok

en: You are not authorized to access that location.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej lokalizacji.

en: Your Workout
pl: treningu

en: Zip code
pl: Kod pocztowy

en: activate to sort column ascending
pl: włączyć do sortowania kolumny rosnąco

en: activate to sort column descending
pl: włączyć do sortowania kolumny malejąco

en: enter category name
pl: wprowadź nazwę kategorii

en: here to redirect on 	login page.
pl: tutaj, aby przekierować na stronie \ tlogin.

en: income
pl: przychód

en: state
pl: Województwo

en: success! Record Saved Successfully.
pl: powodzenie! Rekord zapisany pomyślnie.
