Gym Master - en to el translation catalogue (624 entries)

en: Add Activity
el: Προσθέστε Δραστηριότητα

en: Success! Record Saved Successfully.
el: Επιτυχία! Εγγραφή αποθηκεύτηκαν με επιτυχία.

en: Success! Record Deleted Successfully
el: Επιτυχία! Εγγραφή διαγράφηκε με επιτυχία

en: Edit Activity
el: Επεξεργασία Δραστηριότητα

en: Success! Record Updated Successfully.
el: Επιτυχία! Εγγραφή ενημερώθηκε επιτυχώς.

en: Success! Record Saved Successfully.Please login again to see changes.
el: Επιτυχία! Εγγραφή Αποθηκευμένες Successfully.Please login ξανά για να δείτε τις αλλαγές.

en: Add Class Schedule
el: Προσθέστε Class Πρόγραμμα

en: Success! Record Saved Successfully
el: Επιτυχία! Εγγραφή αποθηκεύτηκαν με επιτυχία

en: Error! There was an error while updating,Please try again later.
el: Λάθος! Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την ενημέρωση, παρακαλώ δοκιμάστε ξανά αργότερα.

en: Edit Class Schedule
el: Επεξεργασία Class Πρόγραμμα

en: Success! Record Updated Successfully
el: Επιτυχία! Εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Success! Staff Member Deleted Successfully.
el: Επιτυχία! Μέλος του προσωπικού διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Weight Report
el: Έκθεση βάρους

en: Day
el: Ημέρα

en: Thigh Report
el: μηρό Έκθεση

en: Height Report
el: ύψος Έκθεση

en: Chest Report
el: στήθος Έκθεση

en: Waist Report
el: μέση Έκθεση

en: Arms Report
el: Έκθεση όπλων

en: Fat Report
el: Fat Έκθεση

en: Not Paid
el: Απληρωτος

en: Partially Paid
el: μερικώς Paid

en: Membership Reminder Alert!
el: Η ιδιότητα του μέλους Υπενθύμιση Alert!

en: January
el: Ιανουαρίου

en: February
el: Φεβρουαρίου

en: March
el: Μαρτίου

en: April
el: Απρίλίου

en: May
el: Μαίου

en: June
el: Ιουνίου

en: July
el: Ιουλίου

en: August
el: Αυγούστου

en: September
el: Σεπτεμβρίου

en: October
el: Οκτωβρίου

en: November
el: Νοεμβρίου

en: December
el: Δεκεμβρίου

en: You are not authorized to access that location.
el: Δεν έχετε δικαίωμα να έχουν πρόσβαση σε αυτήν την τοποθεσία.

en: Class
el: Κατηγορία

en: Present
el: Σήμερα

en: Absent
el: Απών

en: Staff Member
el: Μέλος του προσωπικού

en: Success! Settings Saved Successfully.
el: Επιτυχία! Ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν με επιτυχία.

en: Success! Settings Saved successfully.
el: Επιτυχία! Ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν με επιτυχία.

en: Add Accountant
el: Προσθέστε Λογιστής

en: Success! Record Successfully Saved.
el: Επιτυχία! Εγγραφή Αποθηκεύσατε με Επιτυχία.

en: Edit Accountant
el: Επεξεργασία Λογιστής

en: Success! Accountant Deleted Successfully.
el: Επιτυχία! Λογιστής διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Add/Remove Category
el: Add / Remove Κατηγορία

en: enter category name
el: πληκτρολογήστε το όνομα της κατηγορίας

en: Add Category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Category
el: Κατηγορία

en: Action
el: Δράση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Close
el: Κλέισιμο

en: Add/Remove Instalment Plan
el: Add / Remove Σχέδιο Δόσεων

en: Enter Duration Number
el: Εισαγωγή αριθμού Διάρκεια

en: Select Duration
el: Επιλέξτε Διάρκεια

en: Days
el: Ημέρες

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Month
el: Μήνας

en: Year
el: Χρονιά

en: Plan
el: Πακέτο

en: Add/Remove Role
el: Add / Remove Ρόλος

en: Enter Role
el: εισάγετε ρόλος

en: Add Role
el: Προσθήκη ρόλου

en: No roles added
el: Δεν ρόλοι προστίθενται

en: Add/Remove Specialization
el: Add / Remove Ειδίκευση

en: Enter Specialization
el: εισάγετε Ειδίκευση

en: Add/Remove Interest
el: Add / Remove ενδιαφέροντος

en: Enter Interest
el: Δώστε το Επιτόκιο

en: Add Interest
el: Προσθέστε Ενδιαφέροντος

en: Interest
el: Τοκοι

en: No record added yet
el: Δεν ρεκόρ προσθέσει ακόμα

en: Add/Remove Source
el: Add / Remove Πηγή

en: Enter Source
el: εισάγετε Πηγή

en: Add Source
el: Προσθήκη πηγής

en: Source List
el: Λίστα πηγή

en: Add/Remove Levels
el: Add / Remove Επίπεδα

en: Enter Level
el: εισάγετε Επίπεδο

en: Add Level
el: Προσθέστε Επίπεδο

en: Levels
el: Μή

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Sets
el: Σκηνικά

en: KG
el: 484 κ.

en: Rest Time
el: Ωρα ξεκούρασης

en: Kg
el: 484 κ.

en: Min
el: Ελαχ.

en: Your Workout
el: Workout σας

en: No Workout assigned for today.You can add data from below.
el: Δεν προπόνηση εκχωρηθεί για today.You να προσθέσετε δεδομένα από κάτω.

en: Level
el: Επίπεδο

en: Select Level
el: Επιλέξτε Επίπεδο

en: Category List
el: Λίστα Κατηγορία

en: Edit/Delete Measurement
el: Επεξεργασία / Διαγραφή μέτρησης

en: Image
el: Εικόνα

en: Measurement
el: Μέτρηση

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Record Date
el: Ημερομηνία Αρχείου

en: No Data Found.
el: Δε βρέθηκαν δεδομένα.

en: Add/Remove Event Place
el: Add / Remove Τόπος συμβάντος

en: Enter Place Name
el: Πληκτρολογήστε το Όνομα Τόπος

en: Add Place
el: Προσθήκη τόπου

en: Place Name
el: τόπος Όνομα

en: Group Members
el: Μέλη ομάδας

en: No Members Assigned Yet.
el: Δεν μέλη οριστεί ακόμα.

en: Add Payment
el: Προσθέστε πληρωμής

en: Paid Amount
el: Πληρωμένο ποσό

en: Payment By
el: πληρωμή με

en: Cash
el: Μετρητά

en: Cheque
el: Έλεγχος

en: Bank Transfer
el: ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Issue Date
el: Ημερομηνία έκδοσης

en: Status
el: Κατάσταση

en: Payment To
el: πληρωμή Για την

en: Bill To
el: νομοσχέδιο για την

en: Membership Type
el: Τύπος Μέλους

en: Sign Up Fee
el: Εγγραφείτε Χρέωση

en: Membership Fee
el: Αμοιβή των μελών

en: Total
el: Σύνολο

en: Subtotal :
el: Υποσύνολο

en: Payment Made :
el: Πληρωμή:

en: Due Amount  :
el: Οφειλόμενο ποσό :

en: Payment History
el: Ιστορικό πληρωμών

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Amount
el: Ποσότητα

en: Method
el: Μεθοδολογία

en: Invoice Entries
el: τιμολόγιο Καταχωρήσεις

en: Entry
el: Καταχώρηση:

en: Price
el: Αμοιβή

en: Username
el: Όνομα Χρήστη

en: Grand Total :
el: Σύνολο :

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Notice Detail
el: Λεπτομέρειες ειδοποίηση

en: Notice Title
el: Τίτλος Προμήθειας

en: Notice Comment
el: Σχόλιο ειδοποίηση

en: Notice For
el: Ανακοίνωση Για

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Assign Workout
el: Αναθέστε προπόνηση

en: success! Record Saved Successfully.
el: επιτυχία! Εγγραφή αποθηκεύτηκαν με επιτυχία.

en: Error! Workout days data couldn't saved.Please try again.
el: Λάθος! δεδομένα ημέρες προπόνηση δεν θα μπορούσε να saved.Please προσπαθήστε ξανά.

en: Error! Record couldn't saved.Please try again.
el: Λάθος! Εγγραφή δεν θα μπορούσε να saved.Please προσπαθήστε ξανά.

en: View Workout
el: Προβολή προπόνηση

en: Error! Workout days daya couldn't saved.Please try again.
el: Λάθος! Προπόνηση ημέρες Daya δεν θα μπορούσε να saved.Please προσπαθήστε ξανά.

en: Success! Record Deleted Successfully.
el: Επιτυχία! Εγγραφή διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Success! Attendance Saved Successfully.
el: Επιτυχία! Συμμετοχή αποθηκεύτηκαν με επιτυχία.

en: Error! Please Select Member/Staff-Member.
el: Λάθος! Επιλέξτε τα κράτη / Προσωπικό-κράτη.

en: Add Workout
el: Προσθέστε προπόνηση

en: Add Measurement
el: Προσθήκη μέτρησης

en: Edit Measurement
el: Επεξεργασία μέτρησης

en: Add Group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Success! Group Added Successfully.
el: Επιτυχία! Ομάδα προστέθηκε με επιτυχία.

en: Edit Group
el: Επεξεργασία ομάδας

en: Add Member
el: Προσθέστε τα κράτη

en: Edit Member
el: Επεξεργασία των κρατών

en: Success! Member activated successfully.
el: Επιτυχία! ενεργοποιήθηκε με επιτυχία κράτος.

en: Success! Message Sent Successfully.
el: Επιτυχία! Μήνυμα εστάλη επιτυχώς.

en: Error! Message Couldn't be Sent, Please Try Again.
el: Λάθος! Το μήνυμα δεν θα μπορούσε να σταλεί, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά.

en: Success! Message Deleted Successfully.
el: Επιτυχία! Το μήνυμα διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Success! Api Key Saved successfully.
el: Επιτυχία! Api Key Αποθηκεύτηκε με επιτυχία.

en: Success! Api Key Updated successfully.
el: Επιτυχία! Api Key Ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Success! Mail Synchronize Successfully Done.
el: Επιτυχία! Mail Συγχρονισμός με επιτυχία Τέλος.

en: Campaign Tests Not Sent!
el: Δοκιμές εκστρατεία δεν εστάλη!

en: Campaign Tests Sent!
el: Δοκιμές εκστρατεία Sent!

en: Error! Record Not Saved.Please Try Again.
el: Λάθος! Εγγραφή Δεν Saved.Please δοκιμάστε ξανά.

en: Success! Record Successfully Updated.
el: Επιτυχία! Εγγραφή Επιτυχής ενημέρωση.

en: Error! Record Not Updated.Please Try Again.
el: Λάθος! Εγγραφή Δεν Updated.Please δοκιμάστε ξανά.

en: Success! Record Deleted Successfully Updated.
el: Επιτυχία! Εγγραφή διαγράφηκε επιτυχώς Ενημέρωση.

en: Add Nutrition Schedule
el: Προσθέστε Διατροφή Πρόγραμμα

en: Success
el: Επιτυχία

en: Error! Nutrition data couldn't saved.Please try again.
el: Λάθος! δεδομένα διατροφή δεν θα μπορούσε να saved.Please προσπαθήστε ξανά.

en: Error! Nutrition Schedule couldn't saved.Please try again.
el: Λάθος! Διατροφή Πρόγραμμα δεν θα μπορούσε να saved.Please προσπαθήστε ξανά.

en: View Nutrition Schedule
el: Προβολή Διατροφή Πρόγραμμα

en: Error! New password and confirm password does not matched.Please try again.
el: Λάθος! Νέο κωδικό πρόσβασης και επιβεβαιώστε τον κωδικό πρόσβασης δεν matched.Please προσπαθήστε ξανά.

en: Success! Password Updated Successfully
el: Επιτυχία! Κωδικός πρόσβασης ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Error! Current password is wrong.Please try again.
el: Λάθος! Τρέχοντα κωδικό πρόσβασης είναι wrong.Please δοκιμάστε ξανά.

en: Error! Email-id already exists.Please try again.
el: Λάθος! Email-id ήδη exists.Please δοκιμάστε ξανά.

en: Registration completed successfully. Please Check email
el: Εγγραφή ολοκληρώθηκε με επιτυχία. Παρακαλώ ελέγξτε το email

en: Add Membership
el: Προσθέστε Μέλους

en: Error! There was an error while saving,Please try again later.
el: Λάθος! Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αποθήκευση, Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά αργότερα.

en: Edit Membership
el: Επεξεργασία Μέλους

en: Success! Activity Successfully Assigned.
el: Επιτυχία! Δραστηριότητα με επιτυχία ειδικό προορισμό.

en: Success! Activity Unassigned Successfully.
el: Επιτυχία! Δραστηριότητα Unassigned επιτυχία.

en: Success! Payment Added Successfully.
el: Επιτυχία! Πληρωμή προστέθηκε με επιτυχία.

en: Success! Payment Record Deleted Successfully.
el: Επιτυχία! Εγγραφή Πληρωμής διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Success! Payment Successfully Completed.
el: Επιτυχία! Η πληρωμή ολοκληρώθηκε με επιτυχία.

en: Paypal Payment IPN save failed to DB.
el: Η πληρωμή Paypal IPN εκτός απέτυχε να DB.

en: Add Staff Member
el: Προσθέστε τα κράτη Προσωπικό

en: Edit Staff Member
el: Επεξεργασία κράτη Προσωπικό

en: Sorry, Your account is expired.
el: Λυπούμαστε, ο λογαριασμός σας έχει λήξει.

en: Error! Your account not activated yet!
el: Λάθος! Ο λογαριασμός σας δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα!

en: Invalid username or password, try again
el: Μη έγκυρο όνομα χρήστη ή τον κωδικό πρόσβασης, δοκιμάστε ξανά

en: Not Taken
el: δεν έχουν ληφθεί

en: Members
el: Μέλη

en: Staff Members
el: Μέλη του προσωπικού

en: Accountants
el: Λογιστές

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: No data available in table
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα στον πίνακα δεδομένων

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
el: Εμφάνιση _START_ να _END_ των καταχωρήσεων _TOTAL_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
el: Εμφάνιση 0-0 από 0 καταχωρήσεις

en: (filtered from _MAX_ total entries)
el: (Φιλτράρονται από το σύνολο των εγγραφών _MAX_)

en: Show _MENU_ entries
el: Εμφάνιση καταχωρήσεων _MENU_

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Processing...
el: Επεξεργασία...

en: Search
el: Αναζήτηση

en: No matching records found
el: Δεν βρέθηκαν εγγραφές που ταιριάζουν

en: First
el: Πρώτο

en: Last
el: τελευταίο

en: Next
el: Επόμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: activate to sort column ascending
el: ενεργοποιήσετε για να ταξινομήσετε αύξουσα στήλη

en: activate to sort column descending
el: ενεργοποιήσετε για να ταξινομήσετε φθίνουσα στήλη

en: Activity List
el: Λίστα δραστηριότητα

en: Activity Name
el: Όνομα δραστηριότητας

en: Activity Category
el: δραστηριότητα Κατηγορία

en: Activity Trainer
el: Εκπαιδευτής δραστηριότητα

en: Select Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία

en: Activity Title
el: Τίτλος δραστηριότητας

en: Assign to Staff Member
el: Ανάθεση σε μέλος του προσωπικού

en: Select Staff Member
el: Επιλέξτε τα κράτη Προσωπικό

en: Select Membership
el: Επιλέξτε Μέλους

en: Save Activity
el: Αποθήκευση Δραστηριότητα

en: Profile Setting
el: προφίλ Ρύθμιση

en: Admin
el: διαχειριστής

en: Personal Information
el: ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

en: First Name
el: Όνομα

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Email
el: Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Login Information
el: Στοιχεία σύνδεσης

en: Password
el: Κωδικός Πρόσβασης

en: Display Image
el: οθόνη Εικόνα

en: Save Details
el: Αποθήκευση Λεπτομέρειες

en: Dashboard
el: Πίνακας

en: Group
el: ομάδα

en: Class & Nutrition Schedule
el: Τάξη & Διατροφή Πρόγραμμα

en: Class Schedule
el: Πρόγραμμα τάξης

en: Nutrition Schedule
el: διατροφή Πρόγραμμα

en: Member Management
el: Διαχείριση των κρατών

en: Accountant
el: Λογιστής

en: Workout
el: Πρόγραμμα γυμναστικής

en: Daily Workout
el: καθημερινή προπόνηση

en: Store & Products
el: Store & Προϊόντα

en: Product
el: Προϊόντα

en: Store
el: Αποθήκευση

en: Reservation
el: Κράτηση

en: Attendance
el: Παρουσία

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Membership Payment
el: Η ιδιότητα του μέλους πληρωμής

en: Income
el: Εισόδημα

en: Expenses
el: Έξοδα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό Δελτίο

en: Notice
el: ΠΡΟΣΟΧΗ

en: Report
el: Αναφορά

en: Email Settings
el: Ρυθμίσεις email

en: General Settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Access Right
el: πρόσβαση Δεξιά

en: Class List
el: πίνακας αποτελεσμάτων

en: Class Name
el: Όνομα κατηγορίας

en: Add
el: Προσθήκη

en: Select Assistant Staff Member
el: Επιλέξτε Βοηθός μελών του προσωπικού

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Select Days
el: Επιλέξτε Ημέρες

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Start Time
el: Ώρα έναρξης

en: Select Time
el: Επιλέξτε Ώρα

en: End Time
el: 2011 Ώρα λήξης

en: Add Time
el: Προσθήκη Χρόνος

en: Save Class
el: Αποθήκευση Class

en: Class Schedules
el: Δρομολόγια Class

en: Staff Name
el: Όνομα του προσωπικού

en: Starting Time
el: Ώρα έναρξης

en: Ending Time
el: Ώρα λήξης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Member
el: Μέλος

en: Membership
el: Συνδρομές

en: Group List
el: Λίστα ομάδα

en: Payment by month
el: Πληρωμή με το μήνα

en: There is not enough data to generate report
el: Δεν υπάρχουν αρκετά δεδομένα για να δημιουργήσετε την έκθεση

en: Member Attendance Report
el: Τα κράτη Έκθεση Συμμετοχή

en: No of Member
el: Όχι των κρατών

en: Staff Attendance Report
el: Προσωπικό Έκθεση Συμμετοχή

en: Number of Staff Members
el: Αριθμός προσωπικού Μέλη

en: Staff Attendance
el: Συμμετοχή του προσωπικού

en: Weight Progress Report
el: Έκθεση Προόδου βάρος

en: Waist  Progress Report
el: Έκθεση Προόδου της μέσης

en: Thigh Progress Report
el: Έκθεση Προόδου του μηρού

en: Arms Progress Report
el: Έκθεση Προόδου όπλων

en: Height Progress Report
el: Ύψος Έκθεση Προόδου

en: Chest Progress Report
el: Έκθεση Προόδου στήθος

en: Fat Progress Report
el: Έκθεση Προόδου λίπος

en: Version
el: Έκδοση

en: Member since
el: Μέλος από

en: Profile
el: Προφιλ

en: Sign out
el: Αποσύνδεση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: System Settings
el: Ρυθμίσεις συστήματος

en: Gym Name
el: γυμναστήριο Όνομα

en: Starting Year
el: ξεκινώντας Έτος

en: Gym Address
el: γυμναστήριο Διεύθυνση

en: Office Phone Number
el: Αριθμός Τηλέφωνο Γραφείου

en: Country
el: Χώρα

en: System Language
el: σύστημα Γλώσσα

en: Set Language to RTL
el: Ρύθμιση Γλώσσας σε RTL

en: Enable
el: Καθιστώ ικανό

en: Date Picker Language
el: Επιλογή ημερομηνίας Γλώσσα

en: Date Formate
el: ημερομηνία Formate

en: Calendar Language
el: Ημερολόγιο Γλώσσα

en: Gym Logo
el: γυμναστήριο Logo

en: Measurement Units
el: Μονάδες μέτρησης

en: Weight
el: Βάρος

en: Height
el: Ύψος

en: Chest
el: Στήθος

en: Waist
el: Μέση

en: Thing
el: τεράστιο πράγμα.

en: Arms
el: Όπλα

en: Fat
el: Λίπος

en: Member Privacy Setting
el: Τα κράτη Ρύθμιση Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων

en: Member can view other member's details
el: Τα κράτη μπορούν να δουν λεπτομέρειες άλλων μέλους

en: Staff Member can view own trainee member's details
el: Τα κράτη προσωπικό μπορεί να δείτε τα στοιχεία τα δικά του μέλους εκπαιδευόμενου

en: Paypal Setting
el: Paypal Ρύθμιση

en: Enable Sandbox
el: Ενεργοποίηση Sandbox

en: Paypal Email Id
el: Paypal ταυτότητα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Select Currency
el: Επιλέξτε Νόμισμα

en: Membership Alert Message Setting
el: Ρύθμιση των μελών Μήνυμα ειδοποίησης

en: Enable Alert Mail
el: Ενεργοποίηση ειδοποίησης Mail

en: Reminder Before Days
el: Υπενθύμιση Πριν Ημέρες

en: Reminder Message
el: Μήνυμα υπενθύμισης

en: ShortCodes For Notification Mail Message
el: Ολιγοψήφιους Για μήνυμα ειδοποίησης Mail

en: Member Name
el: Όνομα μέλους

en: Membership Name
el: Η ιδιότητα του μέλους Όνομα

en: Membership Start Date
el: Η ιδιότητα του μέλους Ημερομηνία Έναρξης

en: Membership End Date
el: Η ιδιότητα του μέλους Ημερομηνία Λήξης

en: Message Setting
el: μήνυμα Ρύθμιση

en: Member can Message To other's
el: Τα κράτη μπορούν μήνυμα σε άλλους που

en: Header & Footer Text
el: Κεφαλίδα & Υποσέλιδο Κείμενο

en: Left Header Text
el: Αριστερά Header Κείμενο

en: Footer Text
el: υποσέλιδο Κείμενο

en: Save Settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Access Right Settings
el: Πρόσβαση σωστές ρυθμίσεις

en: Menu
el: Μενού

en: Attendence
el: attendence

en: Assigned Workouts
el: ανατεθεί Workouts

en: Workouts
el: Προγράμματα γυμναστικής

en: Fee Payment
el: χρέωση πληρωμής

en: Expense
el: Δαπάνη

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Subscription History
el: Ιστορία συνδρομή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Accountant List
el: Λίστα Λογιστής

en: Photo
el: Φωτογραφίες

en: Accountant Name
el: Λογιστής Όνομα

en: Accountant Email
el: Λογιστής Email

en: Mobile No.
el: Όχι κινητό.

en: Middle Name
el: Μεσαίο όνομα

en: Gender
el: Φύλο

en: Male
el: Αρσενικός

en: Female
el: Θηλυκός

en: Date of birth
el: Ημερομηνία γεννήσεως

en: Contact Information
el: Πληροφορίες Επικοινωνίας

en: Home Town Address
el: Home Town Διεύθυνση

en: City
el: Πόλη

en: Mobile Number
el: Αριθμός Κινητού

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Save Accountant
el: Αποθήκευση Λογιστής

en: Workout Logs
el: Logs προπόνηση

en: Select Member
el: Επιλογή μέλους :

en: Description
el: Περιγραφή

en: End Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Select workout activity to add on selected days
el: Επιλέξτε δραστηριότητα προπόνηση για να προσθέσετε σε επιλεγμένες ημέρες

en: Step-1 Add Workout
el: Βήμα-1 Προσθήκη προπόνηση

en: Step-2 Save Workout
el: Βήμα-2 Save προπόνηση

en: Save Workout
el: Αποθήκευση προπόνηση

en: Start From
el: Ξεκίνα από

en: TO
el: Έως

en: Day name
el: γιορτάζουν

en: Workout Log
el: προπόνηση Σύνδεση

en: No Record Found
el: Δεν Βρέθηκε Αρχείο

en: Member Goal
el: Στόχος κράτη

en: View Workouts
el: Προβολή Workouts

en: Member Attendance
el: Συμμετοχή των κρατών

en: Take/View Attendance
el: Πάρτε / Προβολή Συμμετοχή

en: Save Attendance
el: Αποθήκευση Συμμετοχή

en: No record found.
el: Δεν Βρέθηκε Αρχείο.

en: Staff Attendance, Date
el: Συμμετοχή του προσωπικού, Ημερομηνία

en: Workout Daily
el: προπόνηση Καθημερινή

en: Workout List
el: Λίστα προπόνηση

en: Result Measurement
el: Μέτρηση αποτέλεσμα

en: Select Result Measurement
el: Επιλέξτε μέτρηση Αποτέλεσμα

en: Result Date
el: Ημερομηνία αποτέλεσμα

en: Save Measurement
el: Αποθήκευση μέτρησης

en: Select Date
el: Επιλέξτε Ημερομηνία

en: Select Record Date For Today Workout
el: Επιλέξτε Ημερομηνία Αρχείου για σήμερα προπόνηση

en: Note
el: Σημείωση

en: Mobile
el: Κινητό

en: View
el: Προβολή

en: View Measurement
el: Προβολή Μέτρηση

en: Email Setting
el: email Ρύθμιση

en: Host
el: υπολογιστής υπηρεσίας

en: Port
el: Θύρα

en: To
el: Έως

en: Send Test Mail
el: Αποστολή Test Mail

en: Group Name
el: Ονομα ομάδας

en: Group Image
el: ομάδα Εικόνα

en: Save Group
el: Αποθήκευση ομάδας

en: Total Group Members
el: Μέλη Σύνολο Ομίλου

en: Members List
el: Λίστα Μελών

en: Member ID
el: ID Μέλους

en: Address
el: Διεύθυνση

en: state
el: Κατάσταση

en: Zip code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Physical Information
el: φυσική Πληροφορίες

en: Centimeter
el: Εκατοστόμετρο

en: Inches
el: ίντσες

en: Percentage
el: Τοις εκατό

en: More Information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Add Staff
el: Προσθέστε προσωπικό

en: Interested Area
el: Οι ενδιαφερόμενοι Περιοχή

en: Select Interest
el: Επιλέξτε Ενδιαφέροντος

en: Add/Remove
el: Add / Remove

en: Source
el: Πηγή

en: Select Source
el: Επιλέξτε Πηγή

en: Referred By
el: αναφέρονται Με

en: Inquiry Date
el: Το μήνυμά σας Ημερομηνία

en: Trial End Date
el: Δίκη Ημερομηνία Λήξης

en: Member Type
el: Τύπος κράτη

en: Prospect
el: Προοπτική

en: Alumni
el: Απόφοιτοι

en: Add Class
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Membership Status
el: Κατάσταση Membership

en: Continue
el: Συνεχίστε

en: Expired
el: Έληξε

en: Dropped
el: Αποσύρεται

en: Membership Valid From
el: Η ιδιότητα του μέλους ισχύει από

en: First Payment Date
el: Πρώτη Ημερομηνία Πληρωμής

en: Save Member
el: Αποθήκευση των κρατών

en: Joining Date
el: Ημερομηνία ένταξης

en: Expire Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Activate
el: Ενεργοποίηση

en: Activated
el: Ενεργοποιήθηκε

en: View Attendance
el: Προβολή Συμμετοχή

en: Member List
el: Λίστα Μελών

en: Go
el: Μετάβαση

en: View Member
el: Δείτε τα κράτη

en: Name
el: Όνομα

en: Mobile No
el: Όχι κινητό

en: Date Of Birth
el: ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ: 1961

en: Moreinfo
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: MemberShip
el: Συνδρομές

en: Expiry Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Classes
el: μαθήματα

en: Interest Area
el: Περιοχή ενδιαφέροντος

en: Groups
el: Ομάδες

en: Add Weight
el: Προσθέστε Βάρος

en: Add Waist
el: Προσθέστε μέσης

en: Add Thigh
el: Προσθέστε μηρών

en: Add Arms
el: Προσθέστε όπλων

en: Add Height
el: Προσθέστε Ύψος

en: Add Chest
el: Προσθήκη στο στήθος

en: Add Fat
el: Προσθέστε το λίπος

en: Add Photo
el: Προσθήκη φωτογραφίας

en: Membership Title
el: Τίτλος Μέλους

en: Due Amount
el: Οφειλόμενο ποσό

en: Payment Status
el: Κατάσταση πληρωμής

en: Compose Message
el: Σύνθεση μηνύματος

en: Compose
el: Σύνταξη

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Sent
el: Εστάλη

en: Message To
el: μήνυμα Για να

en: None
el: Καμία

en: Subject
el: Θέμα

en: Message Comment
el: Σχόλιο μήνυμα

en: Send Message
el: Αποστολή Μηνύματος

en: Inbox Messages
el: Μηνύματα Εισερχόμενα

en: Message From
el: μήνυμα από

en: Sent Messages
el: αποστέλλονται μηνύματα

en: Setting
el: Σύνθεση

en: Sync Mail
el: Συγχρονισμός Mail

en: MailChimp list
el: κατάλογος MailChimp

en: Select list
el: Επιλογή λίστας

en: Campaign list
el: κατάλογος εκστρατεία

en: Select Campaign
el: Επιλέξτε Καμπάνια

en: Send Capmaign
el: Αποστολή Capmaign

en: Campaign
el: Εκστρατεία

en: MailChimp API key
el: κλειδί API MailChimp

en: Mailing list
el: {0}{1/}{/0} Ταχυδρομική λίστα

en: Add Notice
el: Προσθήκη ανακοίνωσης

en: Notice List
el: Λίστα προειδοποίηση

en: Notice Title
el: Τίτλος Προμήθειας

en: All
el: όλα

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Nutrition Schdule List
el: Διατροφή Λίστα Schdule

en: Select Nutrition to add on selected days
el: Επιλέξτε Διατροφή για να προσθέσετε σε επιλεγμένες ημέρες

en: Break Fast
el: - Πρωινό

en: Mid-Morning Snacks
el: Mid-σνακ το πρωί

en: Lunch
el: Μεσημεριανό γεύμα

en: Afternoon Snacks
el: απογευματινά σνακ

en: Dinner
el: Βραδυνό;

en: + Add Nutrition
el: + Προσθήκη Διατροφή

en: Step-2 Save
el: Βήμα-2 Αποθήκευση

en: Time
el: Χρόνος

en: Nutrition Schedule List
el: Λίστα Πρόγραμμα Διατροφής

en: Member Photo
el: Τα κράτη Φωτογραφία

en: View Nutrition
el: Προβολή Διατροφή

en: Add Product
el: Προσθέστε το προϊόν

en: Products
el: ΠΡΟ

en: Product List
el: Λίστα προϊόντων

en: Product Name
el: όνομα προϊόντος

en: Product Price
el: Τιμή προϊόντος

en: Product Quantity
el: προϊόν Ποσότητα

en: Account Settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Current Password
el: Τρέχον κωδικός πρόσβασης:

en: New Password
el: Νέος Κωδικός

en: Confirm Password
el: Επιβεβαίωση Κωδικού

en: Other Information
el: Άλλες πληροφορίες

en: Add Reservation
el: Προσθέστε Κράτηση

en: Schedule
el: Παράρτημα 4

en: Reservation List
el: Λίστα κράτηση

en: Event Name
el: Όνομα εκδήλωσης

en: Event Date
el: Ημερομηνία γεγονότος

en: Event Place
el: Τόπος εκδήλωσης

en: Select Event Places
el: Επιλέξτε Εκδήλωση Places

en: Add or Remove
el: Προσθήκη ή κατάργηση

en: Place
el: μέρος

en: Sell Product
el: πωλούν το προϊόν

en: Sell Records
el: Πώληση εγγραφές

en: Select Product
el: Επιλέξτε Προϊόν

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Gym Master - GYM Management Installation Wizard
el: Γυμναστήριο Master - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Διαχείρισης Οδηγός Εγκατάστασης

en: Database Setup
el: Ρύθμιση βάσης δεδομένων

en: Database Name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Database Username
el: Βάση δεδομένων Όνομα Χρήστη

en: Database Password
el: βάση δεδομένων κωδικού πρόσβασης

en: Fields are required.
el: Τα πεδία είναι υποχρεωτικά.

en: System Setting
el: Ρύθμιση συστήματος

en: System Name
el: Name System

en: Login Details
el: Λεπτομέρειες Σύνδεσης:

en: Finish
el: Φινίρισμα

en: Please Note :
el: Παρακαλείστε να σημειώσετε:

en: 1. It may take couple of minutes to set-up database.
el: 1. Μπορεί να χρειαστούν μερικά λεπτά για να set-up της βάσης δεδομένων.

en: 2. Do not refresh page after to you click on install button.
el: 2. Μην ανανεώσετε τη σελίδα μετά να κάνετε κλικ στο κουμπί εγκατάστασης.

en: 3. You will be acknowledge with success message once after installation finishes.
el: 3. Θα αναγνωρίσουμε με μήνυμα επιτυχία φορά μετά την ολοκλήρωση της εγκατάστασης.

en: 4. Click on install to complete the installation.
el: 4. Κάντε κλικ στο Εγκατάσταση για να ολοκληρώσετε την εγκατάσταση.

en: Congratulation
el: Συγχαρητήριο

en: Installation Completed Successfully
el: Εγκατάσταση ολοκληρώθηκε με επιτυχία

en: Click
el: Πατήστε εδώ.

en: here to redirect on 	login page.
el: εδώ για να ανακατευθύνει στη σελίδα \ tlogin.

en: Member Registration
el: Εγγραφή Μέλους

en: Select Joining Date
el: Επιλέξτε Ενώνουμε Ημερομηνία

en: Go Back
el: Πηγαίνετε πίσω

en: Membership List
el: Λίστα των μελών

en: Membership Category
el: Η ιδιότητα του μέλους της κατηγορίας

en: Membership Period
el: περίοδο ασφάλισης

en: No. of Days
el: Αριθμός ημερών

en: Membership Limit
el: Όριο των μελών

en: Limited
el: Περιωρισμένος

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Membership Amount
el: Η ιδιότητα του μέλους Ποσό

en: Installment Plan
el: δόση σχέδιο

en: Select Instalment Plan
el: Επιλέξτε Σχέδιο Δόσεων

en: Add Installment Plan
el: Προσθέστε Δόση σχέδιο

en: Signup Fee
el: Χρέωση Εγγραφή

en: Membership Description
el: Η ιδιότητα του μέλους Περιγραφή

en: Membership Image
el: Η ιδιότητα του μέλους Εικόνα

en: Save Membership
el: Αποθήκευση Μέλους

en: Instalment Amount
el: Ποσού Δόσης

en: Instalment Period
el: Δόσης Περίοδος

en: Add Instalment Plan
el: Προσθέστε Δόσης Σχέδιο

en: Instalment Plan
el: Δόση σχέδιο

en: SignUp Fee
el: SignUp Χρέωση

en: Activities
el: Δραστηριότητες

en: View Activity
el: Προβολή Δραστηριότητα

en: Select Activity
el: Επιλογή δραστηριότητας

en: Add Expense
el: Προσθέστε Εξόδων

en: Expense List
el: Λίστα εξόδων

en: Supplier Name
el: Όνομα προμηθευτή

en: Paid
el: Πληρωμένο

en: Part Paid
el: μέρος Paid

en: Unpaid
el: Απλήρωτο

en: Expense Entry
el: δαπάνη Έναρξη

en: Expense Amount
el: δαπάνη Ποσό

en: Expense Entry Label
el: Δαπάνη Label Έναρξη

en: Add Expense Entry
el: Προσθέστε Εξόδων Έναρξη

en: Create Expense Entry
el: Δημιουργία Εξόδων Έναρξη

en: Income List
el: Λίστα εισοδήματος

en: income
el: εισόδημα

en: Income label
el: ετικέτα εισοδήματος

en: Income Entry
el: Έσοδα Έναρξη

en: Income Amount
el: Ποσό εισοδήματος

en: Income Entry Label
el: Ετικέτα Έναρξη Εισοδήματος

en: Add Income Entry
el: Προσθέστε Εισοδήματος Έναρξη

en: Create Income Entry
el: Δημιουργία Εισοδήματος Έναρξη

en: Generate Payment Invoice
el: Δημιουργήστε Τιμολόγιο Πληρωμής

en: Membership Payment List
el: Των μελών Λίστα Πληρωμών

en: Total Amount
el: Συνολικό ποσό

en: Add Income
el: Προσθέστε εισοδήματος

en: Title
el: Τίτλος

en: Pay
el: Πληρωμή

en: Discount :
el: έκπτωση:

en: Attendance Report
el: Έκθεση Συμμετοχή

en: Reports
el: Εκθέσεις

en: Membership Report
el: Η ιδιότητα του μέλους Αναφορά

en: Membership Status Report
el: Έκθεση ιδιότητα του μέλους

en: Payment Report
el: Έκθεση πληρωμής

en: Strat Date
el: στρα Ημερομηνία

en: There is not enough data to generate report.
el: Δεν υπάρχουν αρκετά δεδομένα για να δημιουργήσετε αναφορά.

en: Membership report
el: έκθεση των μελών

en: Membership by status
el: Η ιδιότητα του μέλους από την κατάσταση

en: Fee Payment Report By Month
el: Χρέωση Έκθεση Πληρωμή Μέχρι το μήνα

en: Staff List
el: Λίστα προσωπικό

en: Assign Role
el: Αναθέστε ρόλος

en: Select Role
el: Επιλέξτε ρόλος

en: Specialization
el: Ειδίκευση

en: Save Staff
el: Αποθήκευση Προσωπικό

en: Staff Member Name
el: Όνομα μέλους του προσωπικού

en: Role
el: Ρόλος

en: Staff Member Email
el: Email μέλος του προσωπικού

en: Logging you in
el: Σύνδεσή σας στο

en: Login
el: Σύνδεση
